Аудит грантів
некомерційних організацій

Конкурси грантів для неприбуткових організацій в Україні – останнім часом є досить частим явищем. Ґрантодавці – переважно європейські та міжнародні фонди – висувають жорсткі вимоги до організацій, які претендують на отримання фінансової допомоги.

Кожен донор досить докладно прописує як умови надання гранту, і умови звітності за результатами реалізації грантового проєкту. Найчастіше за умов звітності перед грантодавцем значиться обов’язковий аудиторський висновок щодо цільового використання гранту.

Набагато рідше донор просить надати аудиторський висновок (аудит фінансової звітності) компанії-грантоодержувача до ухвалення рішення про виділення грантових коштів (у пакеті документів для подання заявки).

У будь-якому випадку, грантодавець хоче і має бути впевнений у цільовому використанні коштів, а також у сумлінності та надійності фінансованої ним організації. Тому під час підготовки пакета документів для подання заявки на отримання гранту ми рекомендуємо ретельно вивчати всі умови, викладені грантодавцем.

Звертайте увагу також на терміни та порядок звітності перед грантодавцем, у тому числі, за чий рахунок має бути проведений аудит цільового використання грантових коштів. Якщо обов’язок оплачувати аудиторські послуги лежить на грантоодержувачі – не забудьте внести орієнтовну суму таких послуг до бюджету проєкту.

Якщо ваша організація готується до участі в конкурсі на отримання грантів або ж ви вже співпрацюєте з грантодавцем, і за контрактом маєте пройти незалежну аудиторську перевірку, то вам необхідно детальніше ознайомитись з процедурою аудиту неприбуткових організацій/аудиту цільового використання грантових коштів.

Дізнайтеся, скільки коштують наші послуги

Залиште заявку й отримайте безкоштовну консультацію та відповіді на будь-які запитання щодо ведення звітності у Вашій сфері

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Аудиторська Компанія Куланов енд Ко спеціалізується на аудиті проєктів, які отримують гранти. Ми відомі своїм досвідом та експертизою в галузі фінансового аудиту, а також знаннями вимог, які стосуються грантових проєктів.

У зв’язку з цим, ми пропонуємо наші послуги з аудиту проєктів, які були у вашій підтримці. Наша компанія працює з різними завданнями з аудиту у тому числі аудит використання коштів за грантовими проєктами і ми маємо глибоке розуміння вимог та очікувань, що стосуються аудиту грантових проєктів.

Наш підхід до аудиту грантових проєктів заснований на Міжнародних стандартах аудиту (МСА) і включає оцінку фінансової звітності, виявлення ризиків та недоліків, перевірку відповідності умовам гранту, а також оцінку ефективності та ефективного використання ресурсів. Ми зосереджені на тому, щоб забезпечити точність, надійність та дотримання вимог гранту в роботі грантоотримувачів.

Наша компанія готова надати вам докладний звіт з результатами аудиту, включаючи висновки та рекомендації щодо поліпшення систем управління та використання ресурсів у проєктах, які ви підтримуєте.

Ми відкриті для обговорення деталей співпраці, зустрічі та відповіді на всі ваші питання. Будь ласка, дайте нам знати, якщо ви зацікавлені в нашій пропозиції аудиту грантових проєктів.

Заповніть Ваші контактні дані

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Drag and drop files here or
Max File Size: 5 MB

Заповніть форму, щоб отримати консультацію (це безкоштовно)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.