Компанія «Куланов енд Ко» — команда професіоналів, готова повністю взяти на себе вирішення бухгалтерських, податкових та юридичних питань вашої компанії. Ми надаємо послуги з ведення бухгалтерського обліку та оподаткування, а також юридичні послуги для приватних осіб, компаній малого, середнього та великого бізнесу, а також для підприємств, що починають свою діяльність.

Ми допомагаємо власникам компаній, керівникам бізнесу, робити те, що у них виходить найкраще, і отримувати оптимальні результати від своєї діяльності, кожен займається тим, що він уміє і любить.

Ми працюємо в тісній співпраці з клієнтами, надаючи їм необхідні бухгалтерські, юридичні та фінансові послуги для виживання в умовах конкуренції. Ми з радістю позбавимо Вас постійної необхідності стежити за змінами в законодавстві та витрачати час на паперову тяганину, ми оптимізуємо ваш податковий тягар і допоможемо з вибором режиму оподаткування та організаційно-правової форми.

Дізнайтеся, скільки коштують наші послуги

Наше завдання безболісно влитися у Ваш колектив і якісно виконувати свою роботу. Ваш бізнес рухається вперед, ми його супроводжуємо.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Наші послуги

Заповніть Ваші контактні дані

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Drag and drop files here or
Max File Size: 5 MB

Заповніть форму, щоб отримати консультацію (це безкоштовно)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.