Відновлення бухгалтерського обліку

Кожна організація повинна достовірно відображати діяльність у бухгалтерській звітності. Виявлення в обліку неполадок вимагає термінового професійного втручання. Ми допоможемо навести чіткий порядок у документації, обліковій політиці та позбавимо підприємство небажаних наслідків при спілкуванні з податковими органами.

Відновлення бухгалтерського обліку – послуга, яку група компаній «Куланов енд Ко» надає з особливою увагою і ретельністю, а за співвідношенням ціни та якості у нас немає конкурентів. Процедура відновлення бухобліку почнеться з експрес-аудиту звітності (не більше 2 годин). Достовірна інформація дає змогу аргументовано повідомити замовника про необхідність відновлення бухгалтерського та податкового обліку.

Коли необхідне відновлення бухгалтерського обліку?

Надійне відновлення бухгалтерського обліку фірми необхідне завжди, коли ведення бухобліку здійснювалося неправильно або не в повному обсязі. Однак усвідомлення цієї прописної істини зазвичай приходить у критичних ситуаціях:

Нові засновники завжди вимагають аутсорсинг ризиків, пов'язаних з обліком бухгалтерії та податковими відрахуваннями. В умовах поточної кризи отримання податкових претензій не додає організації рішучості. Приведення звітності бухгалтерії до ладу представляє об'єкт продажу в новому виграшному світлі як прозоре підприємство без додаткових проблем з держорганами.

Важко пробити стіну нерозуміння і переконати керівника в необхідності системного контролю за бухгалтерами та обліком. Більшість начальників пильно вдивляються в роботу з документами, тільки чекаючи візиту інспекторів. Звернення для екстреного "причісування" бухгалтерії здатне повністю виключити ризик великих податкових претензій.

Часто проблеми з некваліфікованим бухгалтером накопичуються протягом тривалого періоду, а прориваються зі скандалом і горою недоробленої або втраченої первинної документації. Наші бухгалтера якнайповніше задовольняють потреби Клієнтів, адже вже протягом більш ніж 20 років ми успішно реалізуємо відновлення бухгалтерського обліку на підприємствах, розміром від 2 до 4000 співробітників.

Не ставте власний діагноз і не залишайтеся з ним наодинці. Підійти до відновлення бухгалтерського обліку шалено просто, оскільки Ви можете просто зараз замовити безоплатний виїзд у зручний час наших кваліфікованих фахівців з унікальним десятирічним досвідом бухгалтерського обліку та оперативно отримати індивідуальну вигідну пропозицію.

Заповніть Ваші контактні дані

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Drag and drop files here or
Max File Size: 5 MB

Заповніть форму, щоб отримати консультацію (це безкоштовно)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.