Про компанію
«Куланов енд Ко»

Компанія «Куланов енд Ко» — команда професіоналів, готова повністю взяти на себе вирішення бухгалтерських, податкових і юридичних питань вашої компанії.

Ми надаємо послуги з ведення бухгалтерського обліку та оподаткування, а також юридичні послуги для приватних осіб, компаній малого, середнього та великого бізнесу і підприємств, що починають свою діяльність.

Досвід і знання наших фахівців, накопичені в різних сферах ділового консультування, а також індивідуальний підхід до вирішення завдань, поставлених нашими клієнтами, дають змогу забезпечувати незмінно високу якість послуг, які ми надаємо.

Наші експерти готові надати вам консультації з бухгалтерських, податкових та юридичних питань. Кваліфіковані послуги надаються у зручному форматі для кожного клієнта. Ми пропонуємо різні варіанти співпраці та надаємо як разові послуги, так і комплексне обслуговування організацій будь-яких форм власності.

Дізнайтеся, скільки коштують наші послуги

Наше завдання безболісно влитися у Ваш колектив і якісно виконувати свою роботу. Ваш бізнес рухається вперед, ми його супроводжуємо.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Надаємо кваліфіковані консультації з питань бухгалтерського і податкового обліку на принципах аутсорсингу. Професійно надаємо бухгалтерські, аудиторські та юридичні послуги, у всіх сферах підприємницької (господарської) діяльності (виробництво, торгівля, роботи чи послуги) по всій території України, в тому числі при зовнішньоекономічній діяльності (експорт, імпорт).

Маємо досвід якісного обслуговування в специфічних сферах: будівництва, ІТ-технологій, туристичних та медичних послуг, виробництва, торгівлі та інших видів діяльності.

Ми можемо гарантувати:

  • Що, працюючи з нами, Ви економите значні кошти, які можна розглядати як додатковий прибуток або як можливість розширювати свою справу.
  • Компетентність і професіоналізм наших співробітників, а головне якість їхньої роботи.
  • Безпека, доступність необхідної інформації, зручність роботи з нами.
  • Зворотний зв’язок, ми прагнемо задовольняти найвимогливіші вимоги наших клієнтів, враховувати Ваші побажання.

Заповніть Ваші контактні дані

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Drag and drop files here or
Max File Size: 5 MB

Заповніть форму, щоб отримати консультацію (це безкоштовно)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.